• MODERN KOLTUK  DERİLİ KOLTUK MODERN YATAKLI KOLTUK KÖŞE KOLTUK MODERN YATAKLI KÖŞE KOLTUK
  • CİLALI KILTUK TAKIMLARI MODERN CİLALI KOLTUKLAR DERİLİ MODERN KOLTUKLAR
  • MODERN KÖŞE TAKIMI.KÖŞE KOLTUK.DERİLİ KÖŞE TAKIMI. ÖZEL TASARIM KOLTUK.MODERN KOLTUK.
  • MODERN KOLTUK  DERİLİ KOLTUK MODERN YATAKLI KOLTUK KÖŞE KOLTUK MODERN YATAKLI KÖŞE KOLTUK
  • CİLALI KILTUK TAKIMLARI MODERN CİLALI KOLTUKLAR DERİLİ MODERN KOLTUKLAR
1 2 3 4 5
 

Meriç Koltuk

GENEL BİLGİLERİMİZ
Sektördeki başarılı çalışmalarıyla, 1983 yılından bu yana faaliyet gösteren Meriç Koltuk; 1996 yılında Sn. Hidayet Bahadır tarafından kurumsal hale getirilerek, sektördeki yerini almıştır.

Sektörde, ilk sayılabileceklerinden olan Meriç Koltuk; dış Özel Tasarım Koltuklar, Koltuk Döşeme ve Koltuk Tasarım konularındaki uygulamalarıyla büyük başarılara imza atmış ve yenilikçi girişimleri planlamayı esas almıştır. Bu kapsamda, Meriç Koltuk; tasarladığı koltuklarla Yurt Dışına İhracat yaparak ve Patentli Koltuklarıyla sektörde kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Koltuk Tasarım ve Koltuk Döşeme alanlarında ki, başarılı üreticilerle birlikteliklerini pekiştiren ve uzmanlarıyla çalışan Meriç Koltuk, tek başına ayrı bir kurum olarak yeni bir ticari başlangıç yapmıştır.

Ayrıca, deneyimli kadrosu ve yenilikçi fikirleriyle sektöre yeni bir anlayış kazandırmıştır. Bu sektörde kendisinden daha prestijli ve deneyimli olan bir çok firmayı şimdiden geri planda bırakıp, adını sektöre yazdırmıştır.Tüm Hakları Meriç Koltuk Tasarım A.Ş. ye aittir

 
 
 

Nakliye Bilgileri

Tüm Ürünlerimizi ücretsiz, İstanbul içi adresinize biz teslim ediyoruz. İstanbul dışı tüm şehirlere kargo ile gönderilir, kargo ücreti alıcıya aittir.

Üretim Seçenekleri

Tüm ürünlerimizde istediğiniz seçenekler size özel çalışılır. Yataklı, Sandıklı, Bazalı, Ölçü, Kumaş, deri renk seçenekleri size özel çalışılır.

Meriç Koltuk

Meriç Koltuk olarak sektörümüzde uzun yıllardır imalatçı firma olarak faaliyet gösteriyoruz. Üretimimiz, Klasik, Avangard ve Modern tarzlardır.

İletişim

Adres: MODOKO ALTI NATO YOLU GÖZTEPE CAD.KURİŞ SOK.NO:6 Y.DUDULLU ÜMRANİYE/İST MAİL:merickoltuk@gmail.com/ /merickoltuk@hotmail.com
Tel: 0216 365 37 93
Gsm: 0532 563 93 70